Titles you rated
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 1.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.5
The Perfect DateRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0