Movies
Ratings
58
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0