Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5