Movies
Ratings
331
AftersunRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
MunchausenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Her HobbyRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5