Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 0.5
SpiderheadRated ★ 0.5
House of GucciRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5