Movies
Ratings
731
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ComplianceRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5