Movies
Ratings
220
The SubstanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
BrickRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0