Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Night and FogRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
EuropaRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 1.0
AnnabelleRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
LavaRated ★ 1.0
BoltRated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5