Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 1.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.0
The Lady's CompanionRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0