Titles you rated
Snatch UpRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0