Movies
Ratings
30
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0