Titles you rated
Anywhere AnytimeRated ★ 3.5- Traveling AloneRated ★ 2.5
The EndRated ★ 2.0- Blue SeaRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0- Sound of the Divine BellRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Revolver LilyRated ★ 2.0
Green NightRated ★ 1.5- Eternity VampireRated ★ 1.5
Hail to HellRated ★ 3.0
Third Time LuckyRated ★ 2.5
BardoRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.0
Happy HourRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5