Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
MidasRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 2.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0