Series
Ratings
16
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0