Movies
Ratings
30
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0