Movies
Ratings
158 HoneySweetRated ★ 2.5 HoneySweetRated ★ 2.5
- Love ResetRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 3.5 Decision to LeaveRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
 Black WidowRated ★ 4.0 Black WidowRated ★ 4.0
 The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5 The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
 Thunder ForceRated ★ 3.5 Thunder ForceRated ★ 3.5
 MinariRated ★ 3.5 MinariRated ★ 3.5
 Tom and JerryRated ★ 2.0 Tom and JerryRated ★ 2.0
 MidsommarRated ★ 3.0 MidsommarRated ★ 3.0
 To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5 To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
 Space SweepersRated ★ 3.5 Space SweepersRated ★ 3.5
 SoulRated ★ 4.5 SoulRated ★ 4.5
 Thread of LiesRated ★ 3.5 Thread of LiesRated ★ 3.5
 Moonlit WinterRated ★ 5.0 Moonlit WinterRated ★ 5.0
 Enola HolmesRated ★ 4.5 Enola HolmesRated ★ 4.5
 Samjin Company English ClassRated ★ 3.5 Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
 DangalRated ★ 4.5 DangalRated ★ 4.5