Movies
Ratings
67
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0