Series
Ratings
11
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 4.0