Movies
Ratings
361
Furious 7Rated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 1.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0