Titles you rated
On Body and SoulRated ★ 4.5- Diva JanusRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaruRated ★ 5.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0- The Final SemesterRated ★ 4.5
The Sweet HereafterRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Because I Love YouRated ★ 1.5
Il MareRated ★ 3.0