Movies
Ratings
70
Dracula UntoldRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 1.5
21Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5