Titles you rated
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5