Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
HostelRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.0