Titles you rated
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0