Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 2.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.5
SpeciesRated ★ 2.5
Men of HonorRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 1.0
ImmortalsRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 4.0