Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0