Titles you rated
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Dr. FrostRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0