Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0