Movies
Ratings
912
HarbinRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
DesperadoRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0