Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 4.0- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 5.0
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 5.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0