Movies
Ratings
136
Dogs Don't Wear PantsRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0