Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0