Series
Ratings
64
Blue TowerRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 5.0