Series
Ratings
108
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Tale of NokduRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.5
My Strange HeroRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Wok of LoveRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Reunited WorldsRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0