Movies
Ratings
731
AladdinRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0