Titles you rated
Witch HuntRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Edomae no ShunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
LastRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0