Movies
Ratings
63
CinderellaRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5