Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0