Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5