Series
Ratings
67
Woman of DignityRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 3.0