Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5