Movies
Ratings
345
Black PantherRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0