Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0