Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Hilda Season 3Rated ★ 4.5
GridRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
TrinketsRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Tales of the CityRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
HildaRated ★ 5.0