Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0