Series
Ratings
18
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0