Titles you rated
The BatmanRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
BURN·ERated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 1.0- Free MinuRated ★ 0.5
AntzRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5