Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0