Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Captain AmericaRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
DaredevilRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0