Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The NonsenseRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
Boston StranglerRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5